Post 29 mar 2012, o 17:59

Akcje na rzecz zwierząt w Brodnicy !

Witam, jestem nową użytkowniczką forum. Nazywam się Marysia :D

Szukam osób, którym na sercu leży los zwierząt, osób empatycznych, wegetarian, wegan, wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcieliby się zaangażować w akcje organizowane (i w ich organizację) na rzecz zwierząt mające miejsce w Brodnicy. Chodzi mi o to, żeby zachęcić do podjęcia tematu cierpień zwierząt i ludzkiej obojętności. Są to tematy często pomijane przez większość społeczeństwa.

Działanie będą miały charakter pokojowy. A celem będzie uświadamianie ludzi o różnych przejawach dyskryminacji, wykorzystywania i martretowania zwierząt. Będziemy rozdawać ulotki, rozwieszać plakaty, organizować happeningi, panele dyskusyjne, a także seanse filmowe. Będą to głównie obchodzy dni takich jak: Dzień Bez Futra, Dzień Ryby (Bezkrwawe Święta), Tydzień Weganizmu, Tydzeń Wegetarianizmu, Dzień Zwierząt Laboratoryjnych, Cyrk Bez Zwierząt... organizowane we współpracy z Fundacją na rzecz zwierząt Viva ! (może uda nam się stworzyć grupę lokalną) i Stowarzyszeniem Empatia.

Jeśli ktoś jest chętny lub/i ma jakieś pytania proszę pisać na mojego maila: jutka@onet.eu lub na GG: 26150403 :wink: