Post 2 sie 2011, o 11:42

Warszaw: pokaz "Skin Trade"+wymienialnia ubrań

Futro jest seksowne, zmysłowe i piękne. Jego delikatny dotyk na Twojej skórze da Ci poczucie luksusu… Futro to towar dla ludzi sukcesu, pięknych i bogatych. Naturalne futro jest przyjazne dla środowiska, szybko się rozkłada, nie narusza równowagi ekologicznej, a zwierzęta są zabijane humanitarnie.

Oto retoryka przedstawicieli przemysłu futrzarskiego w pigułce. Dałaś/ dałeś się przekonać? Oglądając „Skin Trade” będziesz mieć okazję przyjrzeć się temu przemysłowi z drugiej, nieoficjalnej strony. Bez względu na to czy jesteś zwolenniczką/ zwolennikiem naturalnych futer, czy też na samą myśli o nich przechodzą Ci ciarki po plecach, zasługujesz na pełen obraz świata mody - mody od podszewki, pełnej fałszywego blasku i bolesnej urody.

'Skin Trade' wbija w fotel od pierwszej minuty. Dokument Shannon Keith to setki godzin wywiadów z pracownikami przemysłu futrzarskiego, gwiazdami, projektantami mody, właścicielami marek odzieży i salonów oraz hodowcami zwierząt, zebrane w kompaktowy, treściwy i poruszający materiał. Emocje i zaangażowanie ludzi, którzy wypowiedzieli wojnę przemysłowi futrzarskiemu udzielają się widzowi, wyraźnie czuć ich pasję i determinację.

'Skin Trade' powinna obejrzeć każda miłośniczka/miłośnik mody, amatorka i amator dobrze nakręconych filmów dokumentalnych oraz każda osoba broniąca praw zwierząt, która pragnie poszerzyć swoją wiedzę w temacie przemysłu futrzarskiego.

Zapraszamy na pokaz!

PO POKAZIE ODBĘDZIE SIĘ WYMIENIALNIA CIUCHÓW I DODATKÓW.

MIEJSCE:
Sen Pszczoły, ul. Inżynierska 3, Warszawa (Praga)

START:
7.08. 2011, godz. 15.00


WSTĘP:
Dla osób z rzeczami na wymianę: WSTĘP WOLNY, dla reszty osób: 3zł

DODATKOWA ATRAKCJA: PYSZNY WEGE GRILL NA PODWÓRKU!