Post 28 lut 2009, o 00:27

RSS poleca krowią wodę, a Wy co?

Jak podaje kopalniawiedzy.pl:

"Konserwatywna hinduska organizacja Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) przygotowuje rywala dla zachodnich napojów gazowanych – coca-coli czy pepsi. Jego podstawę stanowi mocz krowy, zwierzęcia czczonego w tej części świata"

Ciekawy skrót ma ta partia. Ale ja nie o tym. Chciałem zauważyć, że weganie zamierzają uderzyć również w hinduski RSS, bo jak nie będzie krów, nie będzie i moczu, a więc nie będzie napoju, a więc i tak dalej.

"Do krowiego moczu są jednak dodawane rozmaite składniki, m.in. aloes, zioła ajurwedyjskie czy agrest. Wszystko po to, by otrzymać produkt o wszechstronnych właściwościach prozdrowotnych, w tym przeciwcukrzycowych czy antynowotworowych. (...) Om Prakash, szef Wydziału Ochrony Krów w RSS, powiedział (...) że krowi mocz (gau jal, dosłownie krowia woda) leczy właściwie wszystko

Czyli Hindusi już mają swoje remedium i jeszcze jeden powód świętości krów, tylko nie wiem co oni zrobią z bezrobotnymi lekarzami, jak już ten napój trafi do spożywczaków.

"Prakash podkreśla, że napój nie będzie pachniał ani smakował jak mocz, ma być za to tani".

Może będzie jakaś droższa wersja z zapachem i smakiem moczu? I tak na marginesie tego newsa chciałem zapytać: gdybyście Wy mieli tyle członków co hinduski RSS (jakieś 8 mln) to jaki napój byście promowali? Możecie wybrać tylko jeden. Hm?

PS. Nikomu nie życzę tylu członków, to musiałby być koszmar.